Георгій Придій привітав працівників освіти з професійним святом

Традиційно в першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя. Одне з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери, яке звичайно ж завжди було і залишається улюбленим ще зі шкільних часів. Це свято покликане привернути увагу до положення вчителів в суспільстві, їх ролі в освіті та розвитку майбутнього покоління. Воно є особливим, адже навіть дорослі у цей день згадують свої шкільні роки та вчителів. Сьогодні, 05 жовтня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій та перший заступник голови РДА Віталій Гуменний взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення в районі Дня працівників освіти. Захід розпочато хвилиною мовчання за воїнами, що загинули захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. З вітальним словом до присутніх звернувся Георгій Придій, який зазначив: «Саме вчителі формують майбутнє нації, і від них залежить, якою буде Україна завтра. Сьогодні в такий складний час для нашої країни перед вами стоїть надважливе завдання - виховати освічене молоде покоління, справжніх патріотів рідної землі».

Георгій Васильович побажав працівникам освіти - мирного неба над головою, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, натхнення, невичерпних творчих сил, довгої і вдячної людської пам’яті, талановитих і небайдужих вихованців!

Кращих педагогів нагородили почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій привітав працівників освіти з професійним святом.