Георгій Придій провів нараду з селищним та сільськими головами району

20 травня голова районної державної адміністрації Георгій Придій за участю голови районної ради Петра Панчука провів нараду з селищним та сільськими головами району. На нараді обговорено питання відбору кандидатів на військову службу за контрактом та проведення призову на строкову військову службу, поширення захворювання на африканську чуму свиней та проведення реформи децентралізації влади. Георгій Придій наголосив на необхідності проведення громадських обговорень в громадах, адже об’єднання наших територіальних громад надасть можливість більш ефективно використовувати бюджетні кошти та інші ресурси,  значно поліпшити умови сталого економічного розвитку, покращити життєвий рівень населення наших громад, забезпечити потреби громадян якісними та доступними соціальними і адміністративними послугами. За результатами наради прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів нараду з селищним та сільськими головами району.