01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Главная

Шановні земляки!

Цими днями Глибоччина, як і вся наша країна відзначає День Європи. Україна вже другий рік відзначає цей день, маючи Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Її підписання стало важливим кроком нашої держави до європейської об’єднаної спільноти. 
Для українців – це особливий день. І не тільки тому, що географічно Україна є центром Європи. Скоріш за все День Європи важливий для України завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом європейської спільноти. І за нинішньої політичної ситуації, коли Україна бореться з агресією з боку Російської Федерації, європейський вектор набуває надзвичайної ваги. 
Для України європейський вибір є природнім і цілком закономірним. Українці були, є і завжди будуть європейцями. 

Ми повинні усвідомлювати, як багато нам ще слід зробити. Україні ще належить пройти шлях справжніх реформ, аби досягти того високого рівня життя, прав і свобод, які мають мешканці країн ЄС. І наскільки швидко ми подолаємо цей шлях залежить від кожного громадянина нашої країни, кожного жителя Глибоччини.

 Ми чудово розуміємо, що саме європейський вибір України став основною причиною того економічного, політичного і військового тиску, до якої вдається Росія, намагаючись відновити радянську імперію. Хід історії нездоланний. Україна, як незалежна держава, вибудовує власну геополітичну та економічну стратегію і, переконані, з цього непростого випробування вийде більш загартованою і міцною.

 Наш вибір – мирне європейське майбутнє!

 
З повагою голова райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Звернення голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з нагоди Дня Європи.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору