Глибоцьке об’»єднане управління Пенсійного фонду України Чернівецької області повідомляє, що  найбільшими боржниками до Пенсійного фонду є ВАТ «Букогор», ДП «Карапчівський спиртзавод», ВАТ “Глибоцьке РТП” та ПП «Туркер».

Керівники вказаних підприємств повинні розуміти, що порушення ними обов’язків зі сплати внесків до Пенсійного фонду за найманих працівників не лише позбавляє їх  пенсії (оскільки період, за який не сплачено підприємством внески, не буде зараховано найманим працівникам до страхового стажу), але й не додає коштів до теперішньої солідарної системи, які могли би бути направлені на виплату пенсії нинішнім пенсіонерам.

Глибоцьке об'єднане  управління  Пенсійного фонду                                                                                          України Чернівецької області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Найбільші боржники Пенсійного фонду .