Арт-Десант волонтерів виступив на Глибочині з благодійним концертом

23 травня 2016 року в Глибоцькому районному комунальному будинку творчості та дозвілля  «Арт-Десант» провели доброчинний концерт. У складі «десантників» - поети, музиканти, волонтери, громадські активісти: поети Інга Кейван, Сергій Пантюк та Сергій Скальд, гітарист-віртуоз Сергій Шматок, учасниця «Х-фактора» Владислава Чайка, лауреат фестивалів і конкурсів, бандуристка-Світлана Ніканорова, юна піаністка з Чернівців Євгенія Мандрик, композитор Віктор Відоменко, автор і виконавець Олексій Бик, фольк-тріо «Гонта», рок-гурти: «Царство небесне», «Друге сонце».

На концерт завітали голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук, голова районної ради Петро Панчук.

Георгій Придій висловив подяку організаторам благодійного концерту та всім, хто долучається до збору коштів у цей складний час для нашої держави. Керівник району від імені всієї Глибоччини подякував бійцям за проявлену мужність та патріотизм при виконані бойових завдань на Сході країни. Крім того, вручено нагрудні знаки демобілізованим учасникам АТО.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Арт-Десант волонтерів виступив на Глибочині з благодійним концертом.