Відділ у справах молоді та спорту Глибоцької РДА спільно із Глибоцьким районним центром туризму, краєзнавства спорту та екскурсій учнівської молоді, управлінням освіти РДА та Глибоцьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді до Дня Європи та Дня вишиванки провели пізнавально-спортивну гру «Євроквест: Україна – держава європейська». Мета заходу: популяризація активного пізнавального дозвілля, рухової активності, пропагування українських національних та кращих європейських цінностей серед дітей та  учнівської молоді району.

Учасниками гри стало 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів Глибоччини серед яких: 3 команди Глибоцького ліцею, 2 команди Глибоцької гімназії, 1 збірна Глибоцького ліцею та Глибоцької гімназії, команди із Сучевенської ЗОШ, Димківського НВК та 2 команди із Кам`янської ЗОШ.

Участь у квесті передбачала орієнтування по карті місцевості, виконання змістовних завдань просвітницького спрямування щодо особливостей європейських держав та унікальності України, її спорідненості з європейськими цінностями. Перемагала команда, яка протягом години змогла віднайти найбільшу кількість станцій, а їх було 10, та якнайточніше виконати завдання на кожній із них. Кожна станція мала назву європейської столиці, а виконуючи завдання учасники  змогли дізнатися, наприклад, що в Україні знаходиться єдина у Європі пустеля, одним із засновників найвідомішої у світі компанії «Apple» став виходець із Глибоцького району – Стів Возняк, а голлівудські зірки Сильвестр Сталлоне, Леонардо Діккапріо, Міла Куніс та чимало інших теж мають українські корені тощо. Окрему станцію було присвячено українській вишиванці.

Пізнання унікальних фактів про Україну та Європу відбувалося у емоційно-піднесеній атмосфері, радісно, захоплено. Чого тільки вартували радісні вигуки: «Я знаю, де Приж!», «Ми знайшли Берлін!»  Квестова форма завдань дала можливість командам розкрити свій інтелектуальний, творчий потенціал, тренувати кмітливість, пам'ять, плекати командний дух, спритність, волю до перемоги.

Переможцями стали: ІІІ місце: команда «Італійці» Глибоцького ліцею, ІІ місце – команда «Буревісник» Кам`янської ЗОШ, І місце – команда «Сапсан»
Кам`янської ЗОШ. У складі команди-переможця змагався і кращий учень Глибоцького району за результатами «Юної еліти-2016» - Владислав Цибуляк разом з молодшим братом, а мама талановитого учня вболівала, спостерігаючи за змаганнями.

Переможців було нагороджено дипломами, всіх учасників – грамотами та особистими призами від відділу молоді та спорту, подяку від голови Глибоцької РДА – Георгія Придія та голови райради – Петра Панчука  за розробку євроквесту та його втілення було вручено директору Центру туризму – Анатолію Дудці та колективу ЦТКСЕУМ.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У центрі Глибоки учасники євроквесту шукали Берлін, Париж, Афіни, та інші європейські столиці.