З метою обстеження житлово-побутових умов та надання допомоги у будівництві житла, 24 травня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з керівником апарату райдержадміністрації Валентиною Безверхньою відвідали сім’ю пораненого учасника антитерористичної операції Євгена Гринчука, яка проживає в селі Біла Криниця. Посадовці передали матері пораненого кошти зібрані на благодійному концерті. Георгій Васильович зазначив, що районна влада не буде осторонь проблем родин поранених учасників АТО та зробить все можливе, щоб їх сім’ї не залишалась на самоті з труднощами та  відчувала підтримку.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав родину пораненого учасника АТО.