Георгій Придій відвідав села Старий Вовчинець, Біла Криниця та Багринівка

24 травня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з керівником апарату райдержадміністрації Валентиною Безверхньою відвідали Старововчинецьку сільську раду та ліцей,  де поспілкувалися з сільським головою Петром Остафійчуком та директором навчального закладу Петром Чаплею. Посадовці обговорили можливі шляхи наповнення сільського бюджету, проведення реформи децентралізації влади, здійснення ремонту автомобільних доріг, виділення земельних ділянок сім’ям мобілізованих військовослужбовців, розгляд звернень громадян, покращення благоустрою та ряд інших важливих питань соціально-економічного розвитку населеного пункту, а також результатами навчального процесу та пробного ЗНО в ліцеї.

В рамках цієї поїздки оглянули села Біла Криниця  та Багринівка, де ознайомилися зі станом доріг та поспілкувалися з місцевими жителями. Також Георгій Васильович ознайомився з ходом посівних робіт ПП «Купа Бюлд».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав села Старий Вовчинець, Біла Криниця та Багринівка.