20-21 червня голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій здійснив робочий об’їзд населених пунктів району, які постраждали внаслідок нічного буревію з 19 на 20 червня. Від буревію найбільш постраждали жителі села Кам’янка, де пошкоджено 127 житлових будинків з них 13 можна віднести до руйнувань категорії «А».

Керівник районної виконавчої влади оглянув домогосподарства, що найбільше постраждали та поспілкувався з людьми щодо відшкодування завданих стихією збитків. Георгій Васильович зазначив, що збитки – величезні, селу знадобиться підтримка не лише району, а області й держави.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій здійснив об’їзд населених пунктів району, які постраждали внаслідок стихійного лиха.