22 червня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з першим заступником голови РДА Віталієм Коломійцем відвідали село Кам’янка, де ознайомилися з станом підготовки відповідної документації щодо обліку та об’єму завданих стихією збитків.

Керівники районної виконавчої влади поспілкувалися з сільським головою Іваном Звоздецьким,

Георгій Васильович запевнив, що райдержадміністрація буде всіляко сприяти тому, щоб якомога швидше усунути наслідки негоди.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій: Необхідно зробити все можливе для того, щоб подолати руйнівні наслідки стихійного лиха.