23 червня, з нагоди професійного свята кращих державних службовців нагородженого почесними грамотами Глибоцької районної державної адміністрації та районної ради.

Георгій Придій наголосив на тому, яку важливу роль відіграють державні службовці у всіх сферах життєдіяльності нашої держави. Також відзначив велику відповідальність держслужбовців за впровадження в життя реформ, покликаних якісно змінити життя кожної людини в Україні. Від професіоналізму, прозорості, неупередженості дій державних службовців залежить ступінь задоволення запитів та законних інтересів громадян та авторитет держави на міжнародній арені,– підкреслив Георгій Васильович.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Кращих державних службовців відзначили почесними грамотами з нагоди Дня державної служби України.