Реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!» в 2018 р. у Волоківській ОТГ

Що таке ОТГ? Це питання, яке сьогодні ставлять собі багато людей. Об’єднані територіальні громади (ОТГ) - частина великої реформи. Її суть - передати більше можливостей людям порядкувати у своєму місті чи селі.

На виконання плану заходів спрямованих на реалізацію право просвітницького проекту «Я маю право!» у 2018 році по Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст., для учнів 6-го класу 15 та 16 березня 2018 року була організована екскурсія до Волоківської ОТГ.

На протязі двох днів учні мали змогу побути у ролі працівників ОТГ, а також його голови. На їхні плечі тимчасово лягла велика та важлива відповідальність, оскільки діти вирішували важливі для свого села питання.

Найсміливіший учень сів на крісло голови ОТГ, і одразу ж висунув на обговорення найболючіше для всіх питання щодо стану доріг. Також, діти вивчали закономірності роботи ОТГ, мали змогу довідатися як працює його електронна система.

Під час екскурсії голова ОТГ Глопіна В.І. спілкувався з школярами, обговорюючи вибір майбутньої професії та ключові моменти, які допоможуть у майбутньому стати гідними громадянами своєї держави і змінювати життя на краще.

Екскурсію було проведено з метою узагальнення знань з правознавства та виховання майбутніх громадян демократичної України.

Дітям екскурсія дуже сподобалась. Вони отримали багато яскравих емоцій та дізналися безліч цікавої та важливої інформації.

Учні ділилися між собою враженнями та розповідали, що вони навіть не очікували, що гра ролей буде такою цікавою.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!» в 2018 р. у Волоківській ОТГ.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору