Добровільна відмова від права власності або права постійного користування земельною ділянкою

Відповідно до ст.142 Земельного кодексу України - припинення права власності на земельну ділянку у разі добровільної відмови власника землі на користь держави або територіальної громади здійснюється за його заявою до відповідного органу.

Органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування у разі згоди на одержання права власності на земельну ділянку укладають угоду про передачу права власності на земельну ділянку. Угода про передачу права власності на земельну ділянку підлягає нотаріальному посвідченню та державній реєстрації.

Припинення права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землекористувача здійснюється за його заявою до власника земельної ділянки.

Власник земельної ділянки на підставі заяви землекористувача приймає рішення про припинення права користування земельною ділянкою, про що повідомляє органи державної реєстрації.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Добровільна відмова від права власності або права постійного користування земельною ділянкою.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору