У Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області продовжує роботу штаб зі стягнення заборгованості із заробітної плати. «Наразі борг із заробітної плати в нашій області складає трохи більше 65 тисяч гривень. Це найменша сума заборгованості в Україні», - повідомляє  управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області На виконанні перебувало 16 виконавчих документів на суму понад 397 тисяч гривень, з них фактично вже виконано 13 і стягнуто 332 тисяч гривень.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Оперативний штаб зі стягнення заборгованості із виплати заробітної плати в Чернівецькій області працює над тим, щоб ліквідувати борги підприємств перед працівниками повністю .