19 липня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій взяв участь у засіданні спостережної ради Чернівецького обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Довідково.

В Чернівецькій області триває реалізація Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», яка діє на підставі Указу Президента України від 27 березня 1998 року № 222.

Мешканці сільських населених пунктів області, громадяни, які переселяються в сільську місцевість, та учасники АТО, що повертаються з зони антитерористичної операції, і члени їх сімей мають можливість отримати довгостроковий пільговий кредит під 3% річних на наступні цілі:

·        Будівництво нового індивідуального житла – до 300 тис.грн.

·        Придбання індивідуального житлового будинку (квартири) – до 200 тис.грн.

·        Добудова та реконструкція житла із застосуванням сучасних енергозберігаючих матеріалів та обладнання (в.т.ч. утеплення житла, встановлення твердопаливних котлів, системи опалення) – до 150 тис.грн.

·        Будівництво інженерних мереж (газифікація, водо забезпечення житла) – до 50 тис.грн.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій взяв участь у засіданні спостережної ради Чернівецького обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі .