Літо - це чудова пора року. У дітей є прекрасна нагода відчути і побачити літо, не пропустити зустріч з ним. Допоможуть у  цьому табори відпочинку і оздоровлення.

19 липня в пансіонаті лікування матері і дитини «Зелені пагорби», що в с. Виженка Винницького району відбулось урочисте відкриття третьої оздоровчої зміни. На святковий захід завітали – заступник керівника апарату Чернівецької облдержадміністрації Олександр Шкурідін, голова Чернівецької обласної ради профспілок Володимир Шкварковський, голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій, голова Вижницької РДА Руслан Сенчук, голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк, в.о. керівника апарату Глибоцької РДА Михайло Трошин та начальник управління освіти РДА Василь Барарюк.

Наразі в дитячому таборі відпочивають 245 дітей, з яких 17 дітей з Луганської області та 12 дітей пільгової категорії з Глибоцького району. Для дітей підготовлено цікаву змістовну програму, вони  відпочинуть та організовано проведуть своє дозвілля. Зокрема, на них чекають: спортивні ігри та змагання, патріотичні конкурси й розваги, інтелектуальні ігри, гуртки за інтересами.

З вітальним словом до дітей звернувся голова Глибоцької РДА Георгій Придій, який щиро побажав дітям гарного відпочинку, нових яскравих вражень, знайти вірних друзів та з користю провести час. «Нехай життя у таборі допоможе вам не тільки відпочити, зміцнити здоров'я, але й дізнатись багато цікавого, нового про наш рідний край, нашу державу», - зазначив Георгій Васильович.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій взяв участь в урочистому відкритті третьої оздоровчої зміни дитячого табору «Зелені пагорби».