Георгій Придій взяв участь у виїзній нараді на базі Сокирянського району

21 липня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій взяв участь у виїзній нараді керівництва області з головами РДА, районних рад та об’єднаних територіальних громад на базі Сокирянського району.

У рамках  наради  її учасники  ознайомилися із потужностями хлібоприймального  підприємства ТОВ «Сварог – Буковина» та роботою ДП «Сокирянський лісгосп», що у селі Вашківці.

Сокирянщина славиться своїми садами, завдяки чому в районі розвивається переробна галузь. Перебуваючи в даному районі посадовці мали змогу оглянути сади товариства «Дністрові сади» в с.Селище, посіви соняшнику ТОВ «Сварог – Буковина» в с. Шебутинці, фруктосховище з регульованим газовим середовищем  ТОВ «Буковинський сад», що в с.Олексіївка, сади с.Сербичани, а також ознайомитися з роботою товариства «Буковинський сад» та з виробництвом соків сокового заводу «Сокирянський».

В ході виїзної наради посадовці оглянули гімназію імені академіка К.Ф.Поповича, дитячо-юнацьку спортивну школу та дитячу установу «Чебурашка», що в селі Романківці.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій взяв участь у виїзній нараді на базі Сокирянського району.