В рамках робочої поїздки Георгій Придій відвідав села Волока та Грушівка

22 липня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій ознайомився з початком будівництва лікарської амбулаторії в селі Грушівка. Посадовець поспілкувався з працівниками ТОВ «Надія», які здійснюють дані роботи та зазначив, що усі приміщення амбулаторії повинні відповідати необхідним вимогах і нормам влаштування.

Крім того, Георгій Васильович ознайомився з ремонтом приміщень у Волоківській сільській раді та поспілкувався з сільським головою Валентином Глопіною. В ході робочої зустрічі обговорено подальший соціально-економічний розвиток об’єднаної територіальної громади та бюджет на 2016 рік, розгляд звернень громадян, покращення благоустрою села та інші. Проаналізовано проблемні питання та розглянуто можливі шляхи їх розв’язання.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - В рамках робочої поїздки Георгій Придій відвідав села Волока та Грушівка.