На одній з пожеж травмувався чоловік

Так, 23 липня в селі Димка Глибоцького району місцеві мешканці спалювали стерню. Через вітер вогонь швидко поширювався та охопив площу 0,15 га. Також існувала загроза перекидання вогню на пшеницю, яка росла неподалік. Люди почали ліквідовувати пожежу за допомогою підручних засобів, однак через вітер чоловік 1958 року народження отримав опіки рук та верхньої частини тіла. Мешканцям вдалося самотужки ліквідувати небезпеку, оскільки пожежа не встигла набути значних розмірів. Травмований чоловік був госпіталізований до Глибоцької центральної районної комунальної лікарні.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

- розведення багаття у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях;

- заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;

- палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;

-залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

-заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна;

- випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.

Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Руслан Кройтор - начальник Глибоцького РС У ДСНС

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На одній з пожеж травмувався чоловік.