01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Рятувальники продовжують контролювати зернозбиральну кампанію

На території району триває зернозбиральна кампанія. Зважаючи на встановлення найвищого (5 класу) пожежної небезпеки, найменша необережність у поводженні з вогнем біля хлібних масивів - кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, випалювання стерні - можуть стати причиною пожежі, що здатна призвести до значних матеріальних втрат. Тому рятувальники продовжують нагадувати керівникам підприємств про необхідність дотримання протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових.

Особливу увагу фахівці ДСНС звернули на обкошування та оборювання хлібних масивів, встановлення попереджувальних знаків про заборону паління і користування відкритим вогнем поблизу ланів, а також на наявність первинних засобів пожежогасіння у сільгоспмашинах.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує: категорично забороняється палити стерню та пожнивні залишки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу них, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із стогами соломи й сіна. Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог є запорукою збереження врожаю від пожежі!

Руслан Кройтор-начальник Глибоцького РС У ДСНС

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Рятувальники продовжують контролювати зернозбиральну кампанію.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору