01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Георгій Придій провів розширену нараду

27 липня під керівництвом голови райдержадміністрації Георгія Придія та за участю заступника голови районної ради Віталія Гуменного відбулася розширена нарада, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району та сільські голови.

Георгій Васильович закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам'ять загиблого учасника АТО Василаша Іллю Євгеновича, адже сьогодні виповнюється два як трагічно загинув наш земляк.

Про проведення заходів по недопущенню занесення інфекційних захворювань тварин на території району проінформував в.о. начальника управління Держпродспоживслужби Георгій Мінтенко. Начальник управління освіти райдержадміністрації Василь Барарюк доповів про хід підготовки навчальних закладів освіти до нового навчального року 2016-2017рр.. Про хід збору врожаю ранніх зернових культур розповів начальник управління агропромислового комплексу та економічного розвитку райдержадміністрації Дорін Тарица. Начальник управління праці соціального захисту населення райдержадміністрації Степан Лазаренко ознайомив присутніх з нарахування житлових субсидій у 2016 р.. Про підсумки проведення мобілізаційного навчання на території району в період з 19 по 21 липня 2016 року та готовність пункту збору сільських рад доповіли військовий  комісар Глибоцького об’єднаного районного військового комісаріату Іван Ванзар, заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Ілля Лопуляк та начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації Михайло Трошин.

За результатами наради прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів розширену нараду.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору