Відбулось засідання організаційного комітету

З метою належної підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України, 27 липня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів засідання організаційного комітету.  На засіданні було заслухано пропозиції та напрацьовані програми щодо відзначення на Глибоччині національного свята.

Відповідно до запланованих заходів, відбудеться урочисте підняття державного прапора, урочистості з нагоди 25-ї річниці незалежності України, районний фольклорний фестиваль «Невичерпні скарби кодрів барвистих», свято «Господаря», показові виступи пожежників, молодіжні квести, святковий концерт та спортивно-масові заходи. Завершуючи засідання організаційного комітету, Георгій Васильович звернувся до членів оргкомітету з усією відповідальністю поставитися до підготовки та відзначення в районі 25-ї річниці незалежності України і Дня Державного Прапора України.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось засідання організаційного комітету.