Вшанували пам'ять загиблого учасника АТО Іллі Василаша

27 липня, в другу річницю загибелі учасника антитерористичної операції Іллі Василаша, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з начальником управління освіти РДА Василем Барарюком відвідали могилу Героя. На могилі пом’янули Іллю Євгеновича молитвою та поклали квіти.

Керівник району висловив слова підтримки і співчуття, подякували батькам за сина, справжнього Героя і Патріота, який в числі перших зі зброєю у руках став на захист територіальної цілісності рідної країни. Георгій Васильович запевнив, що завжди готовий, не лише як представник влади, а й як звичайний громадянин, прийти їм на допомогу.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Вшанували пам'ять загиблого учасника АТО Іллі Василаша.