Відбулась чергова розширена нарада

Сьогодні, 6 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Георгія Придія та за участю заступника голови районної ради Івана Звоздецького відбулася розширена нарада, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, селищний та сільські голови. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблого учасника антитерористичної операції Віталія Копачука. Керуючий Глибоцьким ТВБВ 10025/096 «Ощадбанк»Юрій Колотило розповів про енергоефективності в рамках загальнонаціональної програми популяризації державної підтримки на утеплення.

Про виконання бюджету району за 9 місяців 2015 року доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Степанія Шородок. Начальник державної податкової інспекції у Глибоцькому районі Володимир Петкович проінформував про надходження акцизного податку за вересень 2015 року в розрізі сільських рад району. З підготовкою закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016н.р. ознайомив в.о. начальника управління освіти райдержадміністрації Оксана Стельчук. За результатами наради прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась чергова розширена нарада.