Віталій Усик провів виїзну нараду в с. Йорданешти

6 жовтня, під керівництвом в.о. заступника голови Чернівецької облдержадміністрації Віталія Усика та за участі голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія, першого заступника голови РДА Віталія Гуменного, в.о. начальника управління капітального будівництва ОДА Юрія Штефуника, інженера технічного нагляду управління капітального будівництва ОДА Петра Вежбовського, директора ТзОВ «Надія» Василя Бічера та Йорданештського сільського голови Георгія Лютика.

В ході наради обговорено електропостачання, водопостачання, забезпечення всіма необхідними ресурсами, комплектацію навчального закладу. Як повідомив директор ТзОВ «Надія» Василь Бічер, що на сьогоднішній день на будівельному майданчику школи працює близько 60 робітників, які мурують стіни для спортзалу та здійснюють електрифікацію даного об’єкта. По завершенню виїзної наради Віталій Сергійович зауважив, що необхідно докласти максимум зусиль, щоб всі заплановані роботи проводилися відповідно до графіка і були завершені вчасно.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Віталій Усик провів виїзну нараду в с. Йорданешти.