На Буковині СБУ вилучила наркотиків на понад мільйон гривень

Співробітники СБ України в Чернівецькій області спільно з національною поліцією та прокуратурою викрили злочинну групу, що займалась вирощуванням та збутом марихуани.

Дві плантації конопель загальною площею півгектара виявили співробітники спецслужби у селі Зеленів Кіцманського району. Подружжя буковинців висівали розсаду та здійснювали повний цикл з вирощування дорослих рослин. Збувати «товар» зловмисники планували на території Чернівецької області та тимчасово окупованого Криму.

Під час обшуків правоохоронці вилучили також майже 40 кг фасованої в поліетиленові мішки марихуани, орієнтовна вартість якої на «чорному ринку» становила б понад один мільйон гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Двох зловмисників затримано, тривають слідчі дії з притягнення до відповідальності інших членів наркоугруповання.

Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Буковині СБУ вилучила наркотиків на понад мільйон гривень.