Георгій Придій провів засідання робочої групи

Сьогодні, 06 вересня голова районної державної адміністрацій Георгій Придій провів засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Глибоцького району. На засіданні комісії розглядалось питання щодо внесення змін до перспективного плану формування територіальних громад Глибоцького району та об’єднання Тереблеченської та Синьовецької сільських рад в Тереблеченську об’єднану територіальну громаду.

Обговоривши дане питання комісією вирішено підготувати звернення  до голови Чернівецької обласної державної адміністрації про внесення змін до перспективного плану формування територіальних громад Глибоцького району та погодити створення Тереблеченської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром в селі Тереблече до якої ввійдуть 4 села: Тереблече, Горбівці, Нижні Синівці та Верхні Синівці.  Загальна чисельність громади становитиме 5355 осіб.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів засідання робочої групи.