Відбулась урочиста зустріч з підприємцями району

Сьогодні, 07 вересня в залі засідань районної ради відбулась урочиста зустріч з підприємцями району. Варто наголосити, що згідно з Указом Президента України від 5 жовтня 1998 року № 1110/98, враховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки, установлено в Україні День підприємця, який відзначається щорічно у першу неділю вересня.

З приводу цього свята зі словами привітання до підприємців Глибоччини звернувся голова районної державної адміністрації Георгій Придій:

-  Хочу висловити велику вдячність всім, хто своїм розумом, працелюбністю, ініціативністю забезпечує позитивні зміни у нашому районі. Щиро дякую за допомогу, яку ви надаєте нашим бійцям на сході,  за співпрацю  з волонтерами у відправці вантажів в АТО.  Бажаю Вам нескінченної ділової енергії для втілення в життя нових проектів. Миру, щастя, добра, здоров'я та достатку Вам і вашим сім'ям, - відмітив очільник району.

Після теплих слів привітання, голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук   вручили Почесні грамоти кращим підприємцям району.

Після урочистостей було проведено семінар-нараду з суб’єктами підприємницької діяльності району на якій розглянуто ряд важливих питань: інформування суб’єктів підприємницької діяльності щодо змін до Податкового кодексу; інформування суб’єктів підприємницької діяльності щодо легалізації найманої праці та особливості заповнення таблиці №6 до звіту; інформування суб’єктів підприємницької діяльності щодо безпечності харчових продуктів.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась урочиста зустріч з підприємцями району.