Георгій Придій здійснив робочу поїздку в село Молодія

Сьогодні, 07 вересня голова районної державної адміністрації Георгій Придій спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Віталієм Коломійцем відвідав село Молодія де на разі здійснюється ремонт автомобільної дороги. Керівник району поспілкувався з працівниками, які виконують дані роботи та поцікавився забезпеченістю всім необхідним для виконання даних робіт. Ремонт дороги здійснює філія «Глибоцький райавтодор».

Крім цього очільник виконавчої влади відвідав комунальну медичну установу «Лікарня «Хоспіс» для хворих на туберкульоз» в селі Молодія де поспілкувався з працівниками даного закладу.  Георгій Васильович  поцікавився проблемними питаннями функціонування закладу та висловив свої зауваження та пропозиції, наголосивши на необхідності в найкоротші терміни здійснити заміну огорожі в закладі.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій здійснив робочу поїздку в село Молодія .