01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Глибоцький краєзнавчий музей сподівається на поповнення новими експонатами у найближчому майбутньому

      «Дуже вражений експозицією та змістовною розповіддю… Цікаві експонати, що дають можливість ознайомитись з культурними аспектами Буковини…», - ці та інші враження залишили в книзі відгуків Глибоцького краєзнавчого музею науковці Національного центру «Малої академії наук», що протягом минулого тижня відвідали район на запрошення директора Глибоцького ліцею Дмитрія Глобака. Учасники експедиції прибули до Глибоччини з метою збору науково-дослідної інформації, побували в Червонодібровській Січі, оглянули Слов`янське городище, Музей Ольги Кобилянської, інші визначні місця Глибоччини.

    Під час екскурсії  Краєзнавчим музеєм вподобали організацію та розташування експозицій, особливо зацікавила – «Історія Вадул-Сіретської митниці»: «Матеріалу подібної тематики ми не зустрічали в жодному із музеїв України», - зазначили екскурсанти. Прощаючись, столичні гості пообіцяли директору музею Анжелі Жижиян, що у разі налагодження більш тісної співпраці на теренах Глибоцького району, проведення розкопок, всі цінні експонати стануть окрасою очолюваного нею закладу. 

 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоцький краєзнавчий музей сподівається на поповнення новими експонатами у найближчому майбутньому.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору