«Дуже вражений експозицією та змістовною розповіддю… Цікаві експонати, що дають можливість ознайомитись з культурними аспектами Буковини…», - ці та інші враження залишили в книзі відгуків Глибоцького краєзнавчого музею науковці Національного центру «Малої академії наук», що протягом минулого тижня відвідали район на запрошення директора Глибоцького ліцею Дмитрія Глобака. Учасники експедиції прибули до Глибоччини з метою збору науково-дослідної інформації, побували в Червонодібровській Січі, оглянули Слов`янське городище, Музей Ольги Кобилянської, інші визначні місця Глибоччини.

Під час екскурсії  Краєзнавчим музеєм вподобали організацію та розташування експозицій, особливо зацікавила – «Історія Вадул-Сіретської митниці»: «Матеріалу подібної тематики ми не зустрічали в жодному із музеїв України», - зазначили екскурсанти. Прощаючись, столичні гості пообіцяли директору музею Анжелі Жижиян, що у разі налагодження більш тісної співпраці на теренах Глибоцького району, проведення розкопок, всі цінні експонати стануть окрасою очолюваного нею закладу.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоцький краєзнавчий музей сподівається на поповнення новими експонатами у найближчому майбутньому.