06 вересня в приміщені методичного кабінету Глибоцького РКБТД відбулося планове засідання Ради відділу культури і туризму Глибоцької райдержадміністрації за участю  керівників структурних підрозділів, яке провела начальник відділу – Олена Рєпіна. Участь у нараді взяли: головний спеціаліст відділу, секретар ради Олена Сандуляк, директор Глибоцького РКБТД Роман Нагірний, провідний методист РКБТД – Алла Сторожук, директор РЦБС – Ольга Ковальчук, директор районної дитячої бібліотеки Марія Жижиян, директори шкіл естетичного виховання району та  Глибоцької ОТГ  Руслана Літвінцева,  Ярослава Оршевська, Михайло Амоші, Людмила Тодорюк, директор Глибоцького краєзнавчого музею Анжела Жижиян, директор музею «Світовий центр старообрядництва» с. Біла Криниця Оксана Дядюшка, директор комунального підприємства «Райкіновідеомережа» Ілля Косован.

Згідно порядку денного учасники ради заслухали доповідь директора РЦБС Ольги Ковальчук  «Підготовка бібліотечних закладів РЦБС до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років»; обговорили ідеї творчих проектів:  «Вишивана Україна» -  до Дня художника, започаткування районного заходу   вшанування  переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та районних творчих конкурсів і фестивалів  «Гордість нації»; ознайомилися з інформацією щодо творчих поїздок та фестивалю «Веселка миру», які проводяться згідно Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2017-2021 роки, яку зобов’язалися надати керівникам гуртків, вчителям шкіл естетичного виховання. Також учасники ради погодили детальні плани спільних заходів до кінця 2016 року, в тому числі і відзначення 5-річчя створення музею «Світовий центр старообрядництва» с. Біла Криниця;  деталізували план прийому на теренах Глибоцького району виїзного семінару директорів музичних шкіл області – 24.05.2017 тощо.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулося планове засідання Ради відділу культури і туризму районної державної адміністрації.