Георгій Придій привітав ювіляра з днем народження

Сьогодні, 13 вересня голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук привітали директора ТзОВ «ГАЛС ЛТД» Завадовського Володимира Адамовича з нагоди 55-річчя з дня народження. Керівництво району зичило міцного здоров’я ювіляру і всій його родині, поваги від оточуючих, невичерпної енергії, нових звершень та Божої благодаті.

Георгій Васильович, під час вручення грамоти Чернівецької обласної державної адміністрації, подякував Володимиру Адамовичу за багаторічну плідну працю, працелюбність, розуміння, чуйність, доброзичливість та побажав великих здобутків і успіхів у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів. Крім цього Петро Володимирович вручив пам’ятну медаль Глибоцької районної ради.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій привітав ювіляра з днем народження.