13 вересня, в управлінні праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадміністрації під керівництвом заступника голови РДА Іллі Лопуляка відбулося засідання районної комісії з розгляду питань пов’язаних з призначенням всіх видів соціальних допомог. На засіданні розглянуто 69 звернення громадян з приводу призначення житлових субсидій, щодо призначення державних соціальних допомог, про відновлення пільг та щодо надання одноразової матеріальноїї допомоги. За результатами роботи з кожного звернення відповідно до чинного законодавства прийняті рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ілля Лопуляк провів засідання комісії щодо призначення всіх видів соціальних допомог.