22 вересня  відбулись урочистості з нагоди 130-річчям від дня заснування першої Опришенської школи, в яких взяли участь голова Глибоцької  районної державної адміністрації Георгій Придій, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, голова Опришенської сільської ради Микола Попович, начальник управління освіти райдержадміністрації Василь Барарюк, працівники управління освіти, вчителі та випускники.

Ювілейне святкування стали незабутньою зустріччю кількох поколінь вчителів та учнів. Поринути у минуле, у свої спогади змогли всі, хто був присутній на святковому концерті. Слова вітання з ювілеєм пролунали від директора школи Миколи Івановича Боднарюка.

З вітальним словам до присутнім звернувся голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій, який зазначив: «Школа – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги і ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки».

Як швидко збігає час. Сьогодні неможливо перерахувати усіх вчителів, які віддали своїй школі не один десяток років. Школа пам’ятає усіх, хто все своє життя без залишку  віддав найпрекраснішому на Землі – вихованню дітей, формуванню майбутнього, у якому нам усім жити. Хвилиною мовчання всі присутні згадали тих, хто працював і навчався у стінах нашої школи і кого вже немає разом з нами.

Зусиллями учнів, вчителів та гостей був підготовлений тематичний святковий концерт.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій привітав з 130-річчям від дня заснування першої Опришенської школи.