26 вересня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій за провів робочу зустріч з начальником Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігорем Гахом щодо ремонту автомобільних доріг району. Під час зустрічі обговорено низку проблемних питань та шляхи їх вирішення. Зокрема, проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального значення, забезпечення райавтодору необхідними матеріалами, погашення заборгованості із заробітної плати, ремонту автомобільних  мостів. Георгій Васильович зазначив, що питання ремонту доріг є одним з пріоритетних для районної влади, оскільки від стану доріг залежить добробут громади Глибоччини.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів робочу зустріч з начальником Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігорем Гахом.