Вересень багатий на знаменні дати та професійні свята. Одне з них – Всесвітній день туризму та День туризму в Україні. Серед різних напрямів туристичної галузі провідне місце на теренах Глибоччини займає туризм спортивно-краєзнавчий, що вже чверть століття плекається педагогами-ентузіастами, фанатами справи Глибоцького районного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. За 25 років діяльності Центр зарекомендував себе як потужний позашкільний заклад.
Його ідейним натхненником, засновником та незмінним амбасадором з 1991 року є директор Анатолій Дудка, який фахово організовує роботу педагогічного колективу, визначає цілі та стратегію розвитку туризму і краєзнавства у районі.
Анатолій Петрович представляє Центр на різноманітних заходах: на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016» робота Центру отримала високу оцінку і нагороджена срібною медаллю; 2012 року Дудка А.П. став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Директор позашкільного закладу»; за ініціативність, патріотизм, професіоналізм удостоєний звання «Почесний громадянин Глибоччини», нагороджений пам’ятною медаллю до 25-річчя Незалежності України. Не маючи педагогічної освіти, своєю роботою Анатолій Петрович досяг найвищих педагогічних нагород та звань: Відмінник освіти України, Лауреат відомчої відзнаки Міністерства освіти і науки України імені Софії Русової та обласної педагогічної премії імені Омеляна Поповича, Заслужений працівник освіти України.

Вчора, 27 вересня, Анатолія Дудку та очолюваний ним колектив з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні в залі засідань Чернівецької ОДА нагороджено почесними грамотами обласної державної адміністрації. Працівників сфери туризму області привітали заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Олег Стецевич, в.о. начальника відділу з питань туризму Володимир Фурдига, перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька, голова Асоціації працівників туристичної сфери області «Туристична Буковина» Віктор Скрипник.
Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Олег Стецевич зауважив, що сьогодні туристична галузь на Буковині – один з пріоритетів соціально-економічного та культурного розвитку краю. «Буковина є цікавою та у значній мірі привабливою територією для любителів туризму, відпочинку та оздоровлення…» - сказав посадовець.
Своїм ноу-хау у сфері оздоровлення поділився з присутніми й Анатолій Петрович: «З метою об’єднання України, налагодження діалогу між Сходом та Заходом протягом 3-х років на базі Центру відбувається спільне оздоровлення дітей та молоді з південно-східних та західних регіонів - Херсонськї, Донецької та Луганської областей. Нам треба «зшивати» Україну і діалог між молодим поколінням Сходу та Заходу під час спільної туристичної діяльності всебічно сприяє цьому».
Такою ж грамотою облдержадміністрації нагороджено нашу краянку Олександру Степанівну Чубрей – кандидата історичних наук, доцента кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, партнера проекту «Сталий розвиток громади» Буковинської агенції регіонального розвитку, «Карпатська фундація», а також активного туриста туристичного клубу «Мередіан».

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Представників Глибоччини у сфері туризму нагороджено з нагоди професійного свята .