Глибоцький професійний ліцей відзначив День працівника освіти

28 вересня, у районному комунальному будинку творчості та дозвілля відбулись урочистості нагоди Дня працівника освіти для працівників Глибоцького професійного ліцею. Участь в урочистих заходах взяли голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, секретар Глибоцької об’єднаної територіальної громади Олена Бадюк та педагоги-ветерани.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій, який зазначив: «День педагога – це дійсно всенародне свято. Немає в суспільстві жодної людини, яка б досягнувши найменших висот, не була б вдячна своїм наставникам. Отож, хай слово вчителя буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами яскравих особистостей, які і надалі прославлятимуть наш рідний край».

За багаторічну плідну працю, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти почесними грамотами нагороджено кращих працівників.
Між номерами лунали слова поздоровлень і подяки на адресу тих, хто присвятив себе благородній викладацькій справі. Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного глядача.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоцький професійний ліцей відзначив День працівника освіти.