До Всеукраїнського дня бібліотек вшанували кращих бібліотекарів району

28 вересня у актовому залі Глибоцької музичної школи з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня бібліотек - відбулося гарне, сповнене креативу свято «Бібліофолькparty». На заході були присутні представники місцевої влади – заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Ілля Костянтинович Лупуляк, начальник відділу культури і туризму Олена Мірчівна Рєпіна, активні читачі бібліотеки та працівники бібліотечних закладів краю. Привітавши з Днем професійного свята від імені голів райдержадміністрації та районної ради, Ілля Костянтинович, зокрема, зазначив: «Незважаючи на те, що попит на ІТ-технології зростає щодня, їм не вдасться витіснити книгу, і саме ви, бібліотекарі, своїми новими і сучасними методами та заходами зробите все, щоб підростаюче покоління не втратило смак до читання, не забуло класиків, щоб не перервався зв'язок поколінь». Посадовці вручили кращим бібліотекарям та переможцям районного етапу Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу «Свою Україну любіть» грамоти, а найактивнішим читачам – переможцям районного та Обласного етапів конкурсу «Мрії про Україну: дитячий погляд» грамоти та пам’ятні подарунки.

Привітали бібліотекарів і ветерани галузі: найкращий читач, бібліоволонтер Михайло Михайлович Горбань, який подарував семитомник Михайла Стельмаха, бібліотекар із 48-річним досвідом роботи – Міренчук Домніка Кузьмівна зворушливо розповіла про тонкощі бібліотечної справи, Максимюк Лідія Спирідонівна вручила кращим бібліотекарям заохочення від профспілки.
Оскільки перед працівниками бібліотечної галузі стоїть завдання постійно оновлених форм роботи, свято під керівництвом директора Глибоцької районної центральної бібліотечної системи Ольгою Ковальчук проводилось у новому форматі: коломийки про бібліотечні будні, переспіви українських народних пісень на тему читачів та бібліотекарів, жарти, віршовані вітання від кращих читачів-школярів. Своєрідною родзинкою дійства було нагородження працівників «Бібліотріумф», де кожен отримав свою номінацію.
Бажаємо бібліотечним працівникам району вдячних читачів, поповнення новинками книжкових фондів, настрою та креативу в роботі.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - До Всеукраїнського дня бібліотек вшанували кращих бібліотекарів району.