Відбулись урочистості до Дня працівника освіти

Сьогодні, 29 вересня, напередодні професійного свята працівників освіти, яке в Україні відзначається у першу неділю жовтня, на Глибоччині в районному будинку творчості та дозвілля для педагогів відбулися урочистості Дня працівників освіти.  Працівників освітньої галузі району вітали представники районної влади, зокрема голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук та голова Глибоцької об’єднаної територіальної громади Григорій Ванзуряк.

З вітальним словом до присутніх звернувся Георгій Придій, який зазначив: «Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради. Саме ви виховуєте  справжніх патріотів незалежної  України, які стіною  встали на її захист під час революції Гідності, які  сьогодні зі зброєю в руках відстоюють  цілісність держави у Донецькій та Луганській областях, які стали волонтерами і збирають гуманітарну допомогу для нашої армії.  Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.

В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива  зростає  новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі», – наголосив, звертаючись до педагогів, керівник районної виконавчої влади.

Кращих працівників освіти району нагороджено почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, райдержадміністрації та районної ради.

В ході урочистої церемонії музичними вітаннями педагогічну родину зігрівали  виступи працівників районного будинку культури та аматорів народного мистецтва району.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулись урочистості до Дня працівника освіти.