Відбулась нарада з соціальними працівниками

Днями в Глибоцькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася щомісячна нарада з соціальними робітниками.
Розглянуто ряд важливих питань, зокрема:
1. Заходи по відзначенню Міжнародного дня людей похилого віку та Дня Ветерана.
Директор терцентру Максимюк Є.М. повідомила присутнім, що 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та Дня Ветерана. Для підопічних терцентру смт. Глибока, сіл Михайлівка та Червона Діброва буде органіблагодійний обід. Євдокія Михайлівна звернулась з проханням до соцробітників активізувати співпрацю з сільськими радами, приватними підприємцями, релігійними конфесіями та привітати своїх підопічних з цим святом.

2. Посилення співпраці з сільськими радами району
Заступник директора Романюк В.В. доповіла присутнім, що згідно п.3 постанови КМУ № 1417 від 29.12.2009 р. зі змінами щороку в особових справах поновлюються довідки про склад сім’ї. Терцентром підготовлено запити на кожну сільську раду, відповідно до яких надаються довідки про склад сім’ї в п’ятиденний термін.
3. Здача актів підготовки до проживання ОНГ в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр.
Заввідділенням соціальної допомоги вдома Алергуш О.І. довела до відома присутнім про необхідність здачі актів підготовки ОНГ до проживання в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр., в яких повинно бути вказана забезпеченість дровами, продуктами харчування, теплим одягом.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась нарада з соціальними працівниками.