Георгій Придій: Шануючи людей поважного віку ми зберігаємо зв’язок поколінь

Щороку традиційно другий місяць осені розпочинається з особливої дати – Міжнародного дня людей похилого віку, який проголошено Генеральною Асамблею ООН. В Україні це також і День ветерана. З цієї нагоди працівниками Глибоцького територіального центру соціального обслуговування організовано благодійний обід для ветеранів війни і праці, одиноких пенсіонерів. Привітати людей старшого покоління завітали голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, керуючий справами Глибоцької ОТГ Василь Зеленівський, начальник Глибоцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Чернівецької області Іван Крецу та голова районної ради ветеранів Сільвіян Бойко.

З вітаннями до присутніх звернувся Георгій Придій, який зазначив: «Саме ви пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави». Георгій Васильович побажав всім міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах.

Крім того, працівниками Глибоцького територіального центру соціального обслуговування зібрано продуктові пакети для всіх підопічних.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій: Шануючи людей поважного віку ми зберігаємо зв’язок поколінь.