Шановні освітяни!
Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем працівників освіти. В осінньому календарі професійних свят, проте День вчителя – одне із найвеличніших, що приходить до нас із багрянцем листя на деревах та ароматами айстр і чорнобривців.
Здається, сама природа і земля-матінка віншують тих, хто присвятив своє життя такій благородній професії, як навчати і виховувати наш найдорожчий скарб - юне покоління. Отож, доземно вклоняюсь Вам, шановні освітяни, за Вашу титанічну і самовіддану працю, за ваш творчий неспокій і бажання дарувати часточки своїх сердець дітям.
Нехай Ваші серця переповнює втіха за досягнення тих, кого Ви навчаєте нині і навчали колись. Нехай достаток, злагода та гармонія людських взаємин панують у всіх Ваших родинах, а малинові звуки шкільного дзвоника будуть для вас однією із найвідрадніших мелодій.
Зі святом шановні педагоги, працівники та ветерани освітянської ниви!
З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем працівника освіти.