Георгій Придій поспілкувався з нашим земляком – учасником АТО Степаном Андонієм

Боротьба за перемогу стала всенародним рухом. Мужність і героїзм, відвагу і самопожертву, відчайдушність та бойове братство наші воїни демонструють кожного дня, кожної години, кожної миті!
04 жовтня голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів зустріч з учасником антитерористичної операції, жителем села Чагор Степаном Антонієм, який наразі повернувся додому.
Георгій Васильович переконаний, що лише особиста зустріч дозволяє якнайкраще з’ясувати усі проблемні моменти. Безумовно, перш за все, він подякував військовому за самовіданність, за вірність присязі і захист української незалежності.
Під час зустрічі було обговорено, передбачену законодавством України, систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок, забезпечення твердим паливом сімей військовослужбовців.
Насамкінець зустрічі, керівник району побажав Степану Георгійовичу міцного здоров’я, удачі, сил і повернення додому живим та неушкодженим.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій поспілкувався з нашим земляком – учасником АТО Степаном Андонієм.