Державні службовці Глибоцького району у складі збірної команди Буковини взяли участь у XVIII Всеукраїнській спартакіаді серед команд державних службовців Автономної республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, яку проводили з 27 вересня по 1 жовтня 2016 року на базі спортивного комплексу «Юність»  міста Ужгород.

Змагання проводились з 5 видів спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шашки, шахи

Посадовці Глибочини брали участь у змаганнях з футболу.

Район представляли перший заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць та начальник відділ архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Петро Бабюк.

Довідково:

Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (далі − Спартакіада) проводиться щорічно з метою підвищення соціальної й трудової активності, залучення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, організації активного відпочинку державних службовців.

Положення про проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (далі − Положення), затверджено спільним наказом Міністерства молоді та спорту України та Національного агентства України з питань державної служби від 11 листопада 2014 року № 3737/169.

Спартакіада проводиться щороку в три етапи протягом  січня – вересня.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Держслужбовці Глибоччини у складі збірної команди Чернівецької області взяли участь Всеукраїнській спартакіаді серед команд державних службовців.