4 жовтня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Іллі Лопуляка відбулося засідання організаційного комітету з  підготовки та відзначення в районі Дня захисника України.

Під час  засідання обговорено план заходів, відповідно до якого передбачено проведення у урочистостей з нагоди Дня захисника України, концертна програма гурту воїнів-ветеранів війни в Афганістані «Долг» м. Тернопіль під назвою «Від Афгана до Донбасу», показові виступи військово-спортивного клубу ВГО «Ніхто Крім нас» в Чернівецькій області «КРЕАТОН», військово-спортивні чотириборства серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів присвячені Дню захисника України.

За результатами засідання оргкомітету надано ряд доручень.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня захисника України.