Між Глибоцьким та Орхейським районами підписано угоду про співпрацю

З 01 по 03 жовтня 2016 року згідно з попередньо досягнутими домовленостями, взаємного прагнення всебічно сприяти довгостроковому співробітництву між органами місцевого самоврядування і громадськими організаціями районів проведено зустріч та підписано угоду між Глибоцьким районом Чернівецької області (Україна) та Орхейським районом (Молдова).
Глибоцьку районну державну адміністрацію представляв  заступник голови Глибоцької РДА Ілля Лопуляк.
Предметом угоди є:
- Сприяння розвитку взаємовигідних і довгострокових відносин між районами, розвиток співробітництва у сферах економіки, освіти, культури, спорту, туризму і бізнесу. Спільна участь в різноманітних міжнародних проектах і програмах розвитку місцевого самоврядування з метою залучення інвестицій;

- Обидві сторони призначають відповідальних за виконання даної Угоди, до обо`язків яких належить складання щорічного плану співробітництва, організація і проведення не менш як два рази на рік двохсторонніх ділових зустрічей, забезпечення обміну інформаційними матеріалами між сторонами та інші питання координації співробітництва.
- Дана Угода є основою для укладання двосторонніх додаткових Угод, які будуть укладатися щодо фінансування і порядку реалізації спільних проектів, в тому числі в рамках Спільної операційної програми «Молдова-Україна»;
- Сторони, що домовляються, можуть доповнювати та змінювати зміст Угоди за взаємною згодою.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Між Глибоцьким та Орхейським районами підписано угоду про співпрацю.