05 жовтня, в рамках поглиблення транскордонної співпраці Україна – Румунія Глибоччину відвідав доктор кардіолог Крецеану голова медичної комісії Сучавської повітової ради разом з директором представництва торгово-промислової палати Румунії Георгієм Казаку. Почесних гостей зустріли голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій та голова районної ради Петро Панчук.

У Глибоцькій ЦРКЛ відбулась робоча зустріч за участю керівників району, гостей, голови Глибоцької ОТГ Григорія Ванзуряка та головного лікаря Глибоцької ЦРКЛ, депутата районної ради Івана Шкробанця, де обговорено і визначено основні напрямки підготовки спільних проектів транскордонної співпраці у медичній галузі.

Крім того, оглянуто центральну районну лікарню.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Розпочато роботу по підготовці спільних проектів транскордонної співпраці у медичній галузі..