Шановні юристи!
Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до Вас за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем Вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність.
Переконаний, що юристи Глибоччини, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.
Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія з Днем юриста.