На Буковині СБУ затримала вантажівку, в якій незаконно перевозили лісодеревину

Служба безпеки України спільно з нацполіцією та прокуратурою в Путильському районі Чернівецької області затримала вантажівку, в якій підприємець перевозив лісодеревину без відповідних супровідних документів.

Товарно-транспортні накладні він пізніше таки надав, але з’ясувалось, що їх виписали вже після того, як правоохоронці зупинили вантажівку. Також виявилося, що зазначені в документах дані щодо асортименту, кількості та об’єму лісодеревини не відповідали фактичним характеристикам вантажу, вартість якого, за попередніми даними, становить понад тридцять тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Буковині СБУ затримала вантажівку, в якій незаконно перевозили лісодеревину.