Георгій Придій провів розширену нараду

12 жовтня під керівництвом голови райдержадміністрації Георгія Придія та за участю заступника голови районної ради Віталія Гуменного відбулася розширена нарада, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району та сільські голови.

На нараді було розглянуто наступні питання: про виконання доходів бюджету за 9 місяців 2016 року; про надходження податків за 9 місяців 2016 року; про легалізацію заробітної плати та детінізацію зайнятості населення; про зміни до Порядку погодження проектів землеустрою; про терміни подачі декларацій до Єдиного державного реєстру декларацій; про аналіз призову на військову службу за контрактом за ІІІ квартали 2016 року; про призов на строкову військову службу восени 2016 року.

За результатами наради прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій провів розширену нараду.